Naujienos
Kaimo turizmo sodyba "Senas malūnas" Kėdainių rajone prie upės. Kaimo turizmo sodyba Jūsų vestuvėms švęsti, šeimos poilsiui ir šventėms. Turizmas Lietuvoje
Kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone ~ Jūsų vestuvėms, šeimos poilsiui ir šventei.
4397
blog,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 
Naujienos

Sodyba vestuvėms

sodyba vestuvėms

 

RENKAMĖS VIETĄ VESTUVĖMS

      Planuojate vestuves ir nežinote nuo ko pradėti? Pirmiausia išsirinkite būsimą šventės vietą. Nuo to, kur vyks jūsų šventė, priklausys ne tik dauguma dalykų, tokių kaip biudžetas ir panašiai, bet ir visa vestuvių nuotaika, pobūdis ir kiti smulkūs, bet labai svarbūs dalykai. Juk tu nori, kad šventė būtų būtent tokia, apie kokią ir svajojai. Pirma, ką turėtumėte žinoti pradėdami rinktis vietą, tai suplanuoti, kiek svečių kviesite į savo šventę. Vestuvėms, kuriose dalyvauja 50 ar 150 žmonių, tiktų labai skirtingos erdvės, todėl paskaičiuokite, kiek jų bus. Dažnai jaunieji renkasi rūpindamiesi, kad vieta nebūtų per maža. Tačiau ji gali būti ir per didelė! Milžiniškoje salėje keliasdešimt svečių nesijaus jaukiai, o didelėje sodybos teritorijoje išsivaikščios kas sau. Todėl pirmiausia apsispręskite dėl vestuvių dydžio, svečių skaičiaus ir tik tada pradėkite vietos paieškas.

VESTUVIŲ BIUDŽETAS

     Vienas svarbiausių dalykų, kuris lems Jūsų paieškas, bus ir vestuvių biudžetas. Paskaičiuokite, kokią sumą esate pasiruošę skirti. Kainos gali skirtis daug kartų: vienur nuomos gali net nebūti, kur reikės susimokėti tik už maistą, o kitur – vien tik už nuomą gali tekti mokėti kelis šimtus ar tūkstančius eurų. Jei tiksliai žinosite, kokią sumą galite skirti, susiaurės ir paieškos ratas, neteks važiuoti apžiūrėti vietos, kuri kainuoja tiek, kiek nesate pasiruošę skirti savo šventei. Galiausiai, bent jau sutaupysite laiko…

KOKIOS ŠVENTĖS NORĖTUMĖTE

     Būtinai pagalvokite apie tai, kokios šventės apskritai norėtumėte. Ar svajojate susituokti kaimo bažnytėlėje ir lakstyti basomis po pievas, ar po ceremonijos didelėje katedroje norėtumėte gurkšnoti šampaną limuzinu važiuodami miesto gatvėmis. Ar planuojate vos vos užkąsti ir visą vakarą šokti, bendrauti su svečiais, o gal susėsti su visais prie vieno bendro stalo ir neskubant mėgautis gurmaniška vakariene. Nuo to taip pat priklausys vietos pasirinkimas… Skirtingai jausitės senamiesčio restoranėlyje ir užmiesčio sodyboje, todėl dažniau pasvajokite, kaip norite praleisti tokią svarbią savo šventę, kaip norite jaustis tą vakarą, kaip norite, kad jaustųsi jūsų svečiai?

UŽMIESČIO VILA AR SODYBA VESTUVĖMS

     Jei renkatės toliau nuo miesto esančią vilą ar sodybą vestuvėms, greičiausiai esate gamtos mylėtojai ir savo vestuvių dienos neįsivaizduojate be žydro vandens, miško ir žalios pievos! Nepamirškite, jei svečiai atvyks į vestuvių šventės vietą iš toliau, būtų mandagu pasirūpinti transportu namo arba nakvyne ir pusryčiais. Tai, be abejo, šiek tiek padidins jūsų vestuvių išlaidas. Didelis privalumas, kad turėsite galimybę teritorijoje būti visiškai vieni, netrukdomi kitų žmonių ar aplink vykstančių renginių, galėsite mėgautis grynu oru ir ramybe. Tik iš anksto nusiteikite, kad gamtoje daugiau įvairių mašalų, o vaikščioti su aukštakulniais ir didele pūsta suknele pievomis ne itin patogu. Sodyba vestuvėms labiausiai tiks norintiems pabėgti į „pasaulio kraštą“.

PATARIMAI BESIRENKANTIEMS

 • Jei turite galimybę ir jau prieš metus planuojate tuoktis, važiuokite apžiūrėti šventės vietos panašiai tuo metų laiku, kai bus rengiamos vestuvės. Žiemą sunku bus pamatyti visus privalumus, kurie atsisvers vasarą, ir atvirkščiai.
 • Kadangi vietą greičiausiai rinksitės prieš keletą mėnesių ar net metus, tai pasiteiraukite, ar nenusimato smarkių pokyčių, pvz., didelių remonto darbų, statybų ar dar ko nors netikėto. Būtų nesmagu netikėtai atvykus rasti statybvietę šalia savo vestuvių šventės vietos.
 • Kruopščiai išanalizuokite sutartį: išsiaiškinkite, kas įeina į nuomos kainą, o kas ne. Kiek yra stalų, kėdžių, staltiesių, ar reikia už tai papildomai mokėti. Kiek kambarių, kada atvykimas, išvykimas, jei tai nėra viešbutis. Atkreipkite dėmesį, kas palydės svečius į kambarius, atsakys į iškylančius klausimus, pasirūpins nesklandumais. Juk nenorite kad tai, kas Jums atrodys natūralu ir savaime suprantama, šeimininkams bus naujiena.
 • Pasistenkite kuo labiau suderinti vietą ir pačių vestuvių pobūdį, dekorą, nuotaiką. Rinkdamiesi galvokite ir apie tai, kokią šventę įsivaizduojate ir kaip joje matote save. Ar griežto kirpimo vestuvinė suknelė, apie kurią svajojate, leis laisvai jaustis miške ar sodyboje? Ar gerai jausitės ir sugebėsite atsipalaiduoti Jūs ir Jūsų svečiai ištaigingame restorane?
 • Prieš apsispręsdami dar kartą pergalvokite ir logistinius klausimus, atstumus nuo ceremonijos vietos iki vakarienės, laikus, kainos ir kokybės santykį, patogumą. Paprasčiausia tai būtų padaryti užsirašant ant lapo pliusus ir minusus, tuomet tikrai aiškiai matysite kas jums patinka, o kas ne. Taip pat bus paprasčiau su šeimininkais aptarti kaip tuos klausimus, kurie atsidurs minusų skiltyje, paversti į pliusus.
 • Jei labai abejojate, galite paprašyti šeimininkų rekomendacijų tų porų, kurios jau šventė ten vestuves. Gavę jų kontaktus galėsite pasiteirauti apie tai, kas jiems patiko, nepatiko ir išsklaidyti arba patvirtinti savo abejones.

KLAUSIMAI ŠEIMININKAMS

 • Ar nėra kokių nors papildomų ar paslėptų mokesčių? Pavyzdžiui, ar nebus vėliau skaičiuojami papildomi pinigai už išnaudotą elektrą, tvarkymą, personalo viršvalandžius ir panašiai.
 • Ar bus tą dieną aplink esančioje teritorijoje kitų vestuvių, pašalinių žmonių, kitų švenčių?
 • Kada bus galima pradėti naudotis patalpomis? Kelintą valandą anksčiausiai leidžiama atvykti ir kada vėliausiai privaloma išvykti?
 • Kas įeina į nuomos kainą ir už ką teks mokėti papildomai? Kiek kėdžių, stalų ir kokie jie? Ar yra pakankamai staltiesių, indų ir kitų būtiniausių dalykų?
 • Ar yra triukšmo ribojimas? Iki kelintos valandos galima bus garsiai leisti muziką?
 • Kas suteiks maitinimo paslaugas? Ar galite patys pasirinkti tiekėjus? Ar būtina naudotis jų ar jų partnerių paslaugomis? Vertėtų paklausti ir apie dekorą, tortą, alkoholinius gėrimus ir kitus svarbius šventės komponentus.
 • Kaip vyks atsiskaitymas? Juk nenorite, kad staiga paryčiais būtumėte paprašyti susimokėti už suteiktas paslaugas.

   

     Kai nuvažiuosite vienur kitur, daugiau pagalvosite ir pasvajosite apie šventę, tada, be abejonės, žinosite, kad norite savo vestuves atšokti TEN ir niekur kitur. Ir nesvarbu, ką pasirinksite: pajūrio vilą, kaimo sodybą, dvarą, pilį, miesto restoraną ar savo namo kiemą – bus tiesiog puiku! Nes kitaip ir nebūna! Sodyba vestuvėms „Senas Malūnas“ – geras pasirinkimas! Mūsų kontaktai.

SODYBA VESTUVĖMS „SENAS MALŪNAS“

Poilsis kaime

Poilsis kaime

      Poilsis kaime ir gamtoje greičiau atkuria jėgas. Jei esate pavargę, kelias dienas ilsėkitės pasyviai ir po truputį dienotvarkę papildykite aktyvia veikla. Jei liūdite, planuokite aktyvias atostogas su smagia draugija ir kuo įvairesne veikla – taip atitrauksite dėmesį nuo nemalonių minčių ir atsipalaiduosite. Jums tikrai patiks poilsis kaime (kaimo turizmo sodyboje).

SKIRKITE LAIKO SAU

     Jūsų tikslas – ne kitiems suorganizuoti nepriekaištingas atostogas, o pačiam gerai praleisti laiką ir pailsėti. Skirkite laiko tam, ką mėgstate. Įteikite sau dovaną (nueikite į kiną, nusipirkite suknelę ar knygą, o dar geriau tiks poilsis kaime) – atostogos yra penas ne tik kūnui, bet ir sielai. Kai negaunate to, ko norite, pagalvokite, kas gali tai pakeisti. Jei pasiklydote tarp aplinkinių ir savo norų, pabūkite kurį laiką vieni ramioje aplinkoje (tam tiks poilsis kaime) ir pamąstykite, ko iš tiesų norite. Tada to ir imkitės. Nesvarbu, jei kitiems tai pasirodys nepriimtina ar jie turi savo planų. Tai jūsų laikas, ir bent kelias dienas praleiskite taip, kaip norite.

ELKITĖS NENUSPĖJAMAI

     Jei norite susitikti paplepėti su sena drauge, pasimatymą prie kavos puodelio paskirkite… kitame mieste – bus šventė ne tik jums, bet ir staigmena jai. Kai negalite išsirinkti ledų, nusipirkite septynių rūšių ir visų po truputį paragaukite. Jei išsiruošėte su šeima pietauti, kiekvieną patiekalą valgykite vis kitoje kavinėje. Tokios jums patiems netikėtos atostogų akimirkos suteiks daugiausia džiaugsmo ir įsimins ilgam, nes tai tikrosios gyvenimo akimirkos.

KAI NEBEGALITE EITI, PAMĖGINKITE BĖGTI

     Jei nesinori nieko veikti ar negalite sugalvoti jokio įdomaus užsiėmimo, pamėginkite apgauti save. Sąmoningai sukeltas teigiamos energijos antplūdis (pavyzdžiui, greitas vaikščiojimas po kambarį, spragsėjimas pirštais ar teniso kamuoliukų mėtymas į sieną) sukels teigiamų emocijų. Sužadinkite organizmą, apgaukite jį – eikite pasitaškyti upėje, pašvilpaukite, niūniuokite mėgstamą melodiją, atlikite kelis šokio žingsnelius, paspardykite kieme kamuolį. Jei nieko nesinori, išplaukite laiptinę ir iš karto panorėsite ką nors veikti. Nepabandžius šis metodas vertinamas mažų mažiausiai kaip keistas ir nerimtas, tačiau… Ne veltui sakoma: kai nebegalite eiti, pamėginkite bėgti.

ATSIKRATYKITE NETINKAMŲ ĮPROČIŲ

     Atostogos yra geriausias metas atsikratyti netinkamų įpročių, nes juos tiesiog galima pakeisti kitais, maloniais. Nepersivalgykite ir nepersimiegokite. Visada turėkite rezervą mėgstamų užsiėmimų, kuriais galite pradėti rytą, kai keltis iš lovos nesinori (pavyzdžiui, išsiruoškite pirkti meškerės ar suknelės). Atostogos – tinkamas laikas pradėti sportuoti ar išmokti ką nors nauja. Pasirinkite tinkamą ir nenuobodžią sporto šaką, įkalbėkite ką nors palaikyti jums draugiją – taip bus lengviau neatsisakyti veiklos, kai norėsis viską nutraukti.

IŠMOKITE KĄ NORS NAUJA IR NEĮPRASTA

     Pamatykite ir išmokite ką nors nauja ir neįprasta, pabendraukite su visiškai skirtingais žmonėmis. Fizinę veiklą derinkite su protine, kūrybine, pasyvų poilsį – su aktyviu. Neretai pokyčiai, rutinos sugriovimas (tegul tik ėjimas į parduotuvę kitu keliu, šukuosenos pakeitimas, važinėjimas vakarais dviračiu) duoda daug teigiamų rezultatų – žmogus darosi nelaimingas, virdamas tose pačiose sultyse.

     Kokios bus atostogos, ar būsite jomis patenkinti, priklauso nuo jūsų. Mintys apie darbą ir rūpesčius gadina atostogas. Dabar tam ne laikas, nes nepajusite, kuo šis laikotarpis skiriasi nuo to, kai dirbdavote nuo aštuonių iki penkių.

     Jei pavargote – laikas ilsėtis ir geriausia tai daryti gamtoje. Geriausiai poilsiui tiks atoki kaimo turizmo sodyba prie upės ar miško pvz. „Senas Malūnas“ ?.

Mūsų kontaktai.

POILSIS KAIME JUMS

 

 

Kas metai jos sugrįžta!

Pas mus labai gražu ir ramu, tai patvirtina gulbių šeima, kuri kas metai sugrįžta perėti!

Žiema mūsų sodyboje

Užburiantis žiemos baltumas ir šaltis priverčia sustoti laiką…