Poilsis kaime ~ kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone Barkūniškio kaime
Kaimo turizmo sodyba "Senas malūnas" Kėdainių rajone prie upės. Kaimo turizmo sodyba Jūsų vestuvėms švęsti, šeimos poilsiui ir šventėms. Turizmas Lietuvoje
Kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone ~ Jūsų vestuvėms, šeimos poilsiui ir šventei.
4676
post-template-default,single,single-post,postid-4676,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poilsis kaime

Poilsis kaime

      Poilsis kaime ir gamtoje greičiau atkuria jėgas. Jei esate pavargę, kelias dienas ilsėkitės pasyviai ir po truputį dienotvarkę papildykite aktyvia veikla. Jei liūdite, planuokite aktyvias atostogas su smagia draugija ir kuo įvairesne veikla – taip atitrauksite dėmesį nuo nemalonių minčių ir atsipalaiduosite. Jums tikrai patiks poilsis kaime (kaimo turizmo sodyboje).

SKIRKITE LAIKO SAU

     Jūsų tikslas – ne kitiems suorganizuoti nepriekaištingas atostogas, o pačiam gerai praleisti laiką ir pailsėti. Skirkite laiko tam, ką mėgstate. Įteikite sau dovaną (nueikite į kiną, nusipirkite suknelę ar knygą, o dar geriau tiks poilsis kaime) – atostogos yra penas ne tik kūnui, bet ir sielai. Kai negaunate to, ko norite, pagalvokite, kas gali tai pakeisti. Jei pasiklydote tarp aplinkinių ir savo norų, pabūkite kurį laiką vieni ramioje aplinkoje (tam tiks poilsis kaime) ir pamąstykite, ko iš tiesų norite. Tada to ir imkitės. Nesvarbu, jei kitiems tai pasirodys nepriimtina ar jie turi savo planų. Tai jūsų laikas, ir bent kelias dienas praleiskite taip, kaip norite.

ELKITĖS NENUSPĖJAMAI

     Jei norite susitikti paplepėti su sena drauge, pasimatymą prie kavos puodelio paskirkite… kitame mieste – bus šventė ne tik jums, bet ir staigmena jai. Kai negalite išsirinkti ledų, nusipirkite septynių rūšių ir visų po truputį paragaukite. Jei išsiruošėte su šeima pietauti, kiekvieną patiekalą valgykite vis kitoje kavinėje. Tokios jums patiems netikėtos atostogų akimirkos suteiks daugiausia džiaugsmo ir įsimins ilgam, nes tai tikrosios gyvenimo akimirkos.

KAI NEBEGALITE EITI, PAMĖGINKITE BĖGTI

     Jei nesinori nieko veikti ar negalite sugalvoti jokio įdomaus užsiėmimo, pamėginkite apgauti save. Sąmoningai sukeltas teigiamos energijos antplūdis (pavyzdžiui, greitas vaikščiojimas po kambarį, spragsėjimas pirštais ar teniso kamuoliukų mėtymas į sieną) sukels teigiamų emocijų. Sužadinkite organizmą, apgaukite jį – eikite pasitaškyti upėje, pašvilpaukite, niūniuokite mėgstamą melodiją, atlikite kelis šokio žingsnelius, paspardykite kieme kamuolį. Jei nieko nesinori, išplaukite laiptinę ir iš karto panorėsite ką nors veikti. Nepabandžius šis metodas vertinamas mažų mažiausiai kaip keistas ir nerimtas, tačiau… Ne veltui sakoma: kai nebegalite eiti, pamėginkite bėgti.

ATSIKRATYKITE NETINKAMŲ ĮPROČIŲ

     Atostogos yra geriausias metas atsikratyti netinkamų įpročių, nes juos tiesiog galima pakeisti kitais, maloniais. Nepersivalgykite ir nepersimiegokite. Visada turėkite rezervą mėgstamų užsiėmimų, kuriais galite pradėti rytą, kai keltis iš lovos nesinori (pavyzdžiui, išsiruoškite pirkti meškerės ar suknelės). Atostogos – tinkamas laikas pradėti sportuoti ar išmokti ką nors nauja. Pasirinkite tinkamą ir nenuobodžią sporto šaką, įkalbėkite ką nors palaikyti jums draugiją – taip bus lengviau neatsisakyti veiklos, kai norėsis viską nutraukti.

IŠMOKITE KĄ NORS NAUJA IR NEĮPRASTA

     Pamatykite ir išmokite ką nors nauja ir neįprasta, pabendraukite su visiškai skirtingais žmonėmis. Fizinę veiklą derinkite su protine, kūrybine, pasyvų poilsį – su aktyviu. Neretai pokyčiai, rutinos sugriovimas (tegul tik ėjimas į parduotuvę kitu keliu, šukuosenos pakeitimas, važinėjimas vakarais dviračiu) duoda daug teigiamų rezultatų – žmogus darosi nelaimingas, virdamas tose pačiose sultyse.

     Kokios bus atostogos, ar būsite jomis patenkinti, priklauso nuo jūsų. Mintys apie darbą ir rūpesčius gadina atostogas. Dabar tam ne laikas, nes nepajusite, kuo šis laikotarpis skiriasi nuo to, kai dirbdavote nuo aštuonių iki penkių.

     Jei pavargote – laikas ilsėtis ir geriausia tai daryti gamtoje. Geriausiai poilsiui tiks atoki kaimo turizmo sodyba prie upės ar miško pvz. „Senas Malūnas“ ?.

Mūsų kontaktai.

POILSIS KAIME JUMS

 

 

No Comments

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.